Euro Football

Euro Football 1.0.5

Pobierz piłkę nożną choć nie jest to jeszcze FIFA 10

Zalety

  • Drużyny do wyboru
  • Sympatyczna grafika
  • Rozgrywka przez Bluetooth

Wady

  • Skomplikowane sterowanie
  • Monotonna muzyka

Bardzo dobry
8
Euro Football to darmowa piłka nożna dla telefonów komórkowych, która działa na większości współczesnych aparatów. Jeśli grywasz w FIFA 10 na komputerze, może zechcesz trenować również w telefonie.

Euro Football oferuje kilka trybów gry Do wyboru mamy mecz towarzyski, rozgrywki ligowe lub walkę o puchar. Dostępne są wszystkie tradycyjne elementy futbolu, jak podania, faule, rzut karne i inne. Zupełnie nowy wymiar dla tego typu rozrywki w telefonie oferuje opcja gry wieloosobowej poprzez Bluetooth.

Grafika i kolorystyka są bardzo przyjemne, jednak monotonna muzyka może okazać się z czasem nużąca. Na szczęście można ją wyłączyć w opcjach. Sterowanie jest trochę udziwnione i wymaga czasu na przyzwyczajenie. Odbywa się za pomocą klawiszy 4 i 6 oraz strzałki odzwierciedlającej kierunek poruszania się zawodnika.

Euro Football to doskonały mecz piłkarski na ekranie Twojego telefonu. Dużym atutem jest możliwość gry ze znajomymi za pośrednictwem Bluetooth. Jeśli lubisz FIFA 10, pobierz też Euro Football.

Euro Football

Download

Euro Football 1.0.5

Opinie użytkowników o Euro Football